Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Smarownice do końcówek

Urządzenie do konserwacji końcówek W&H Assistina One Zobacz większe

Urządzenie do konserwacji końcówek W&H Assistina One

Nowy produkt

7 250,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

ONE, która ułatwia i przyspiesza codzienną pracę w gabinecie

Szybka, perfekcyjna i łatwa w obsłudze: Assistina One przyspiesza codzienną pracę i ułatwia pielęgnację instrumentów stomatologicznych. W swojej klasie jest urządzeniem z najkrótszym czasem cyklu konserwacji i niespotykanym dotąd efektem pielęgnacyjnym. To innowacyjne rozwiązanie do perfekcyjnej konserwacji instrumentów jest najlepszym urządzeniem – zaprojektowanym dla profesjonalistów.

ONE to nowy, wyższy poziom w konserwacji


Assistina One to pierwszy wybór do konserwacji końcówek stomatologicznych, silników pneumatycznych i skalerów powietrznych. Nowa generacja jednoportowego urządzenia W&H jest wyposażona w wyjątkowy system Quick Connect do łatwej i szybkiej zmiany instrumentów poddawanych konserwacji. System Quick Connect można ławo dostosować do indywidualnych potrzeb w zależności od rodzaju instrumentów poddawanych konserwacji przez co codzienne czynności związane z konserwacją są szybsze, prostsze i łatwiejsze.

ONE dla doskonałej pielęgnacji


Całkowity czas smarowania i czyszczenia kanałów sprayowych w końcówce to tylko
18 sekund, To sprawia, że Assistina One jest najszybszym urządzeniem do konserwacji instrumentów w swojej klasie. Nie wymaga zasilania elektrycznego, a do jej prawidłowego działania wystarczy wyłącznie sprężone powietrze.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i konserwacji bieżącej. Jeden przycisk do rozpoczęcia cyklu oraz wygodny i łatwy do wymiany system wkładów z płynami eksploatacyjnymi sprawia, że Assistina ONE jest nowoczesnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego gabinetu dentystycznego, w którym priorytetem jest utrzymanie najwyższych standardów pielęgnacji instrumentów stomatologicznych.

Perfekcyjna ONE


Końcówki stomatologiczne potrzebują odpowiedniej konserwacji do niezawodnego działania.

Właściwa i profesjonalna konserwacja końcówek odgrywa zasadniczą rolę w ich trwałości i żywotności technicznej. Automatyczne urządzenie do konserwacji końcówek stomatologicznych zapewnia ich doskonałą pielęgnację, przeprowadzając prawidłowe procesy czyszczenia i smarowania, co ma kluczowe znaczenie dla ich funkcjonowania i żywotności technicznej.

Assistina One perfekcyjne smaruje wszystkie wewnętrze podzespoły mechaniczne, prawidłowo czyści kanały sprayowe a dodatkowo, pod koniec procesu osusza wewnętrzne mechanizmy sprężonym powietrzem.

ONE jest ekonomiczna


Konserwacja automatyczna instrumentów przy użyciu Assistina One jest bardziej opłacalna niż konserwacja manualna lub z zastosowaniem innych systemów.

Zintegrowane automatyczne dozowanie oleju i inteligentny system monitorowania procesu zawsze dostarcza odpowiednią ilość oleju, co sprawia, że Assistina One jest niezwykle oszczędna. Za pomocą jednego zestawu ONE Care Set można poddać konserwacji ponad 2800 instrumentów, minimalizując koszty bieżące, czas oraz odpady związane z puszkami po oleju. Dzięki perfekcyjnemu i dokładnemu smarowaniu przy minimalnym zużyciu materiałów eksploatacyjnych, Assistina One to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

ONE jest funkcjonalna


Assistina One dopasowuje się do w potrzeb Użytkownika.

Różnorodne adaptery zapewniają dużą elastyczność niezależnie od rodzaju instrumentu, intuicyjna obsługa zapewnia wygodę użytkowania, perfekcyjna i skuteczna pielęgnacja instrumentów sprawiają, że ta nowa generacja jednoportowego automatycznego urządzenia do konserwacji przenosi pielęgnację instrumentów na nowy, wyższy poziom.

Typ Assistina One
MB-301
Przeznaczenie:Czyszczenie kanałów sprayowych, smarowanie
Zastosowanie:Prostnice, kątnice, turbiny, skalery powietrze i silniki pneumatyczne
Zużycie powietrza:ok. 50 Nl/min.
Zakres ciśnienia wejściowego:

5 – 10 bar (kontrolowane przez wewnętrzy automatyczny regulator powietrza)

Wymiary zewnętrze (Szer. x Dł. x Wys.)166 × 383 × 243 mm
Ciężar:2.2 kg
Płyny eksploatacyjne:

200 ml W&H Activefluid płyn czyszcząco-myjący
200 ml W&H Olej serwisowy F1

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.