Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Mikroskopy / Lupy

Mikroskopy i lupy – niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego

Seliga – marka, którą warto posiadać w swoim gabinecie.

Seliga jest to polski producent sprzętu umożliwiającego pracę w powiększeniu. Chociaż jej urządzenia są wykorzystywane także w laryngologii i ginekologii, to jednak marka skupia się przede wszystkim na tworzeniu rozwiązań dla stomatologii. Lupy i mikroskopy Seliga coraz częściej są spotykane nie tylko w Polsce, ale również w gabinetach stomatologicznych w innych krajach. Cieszą się popularnością i przez wielu są uznawane za godne alternatywy znanych urządzeń innych marek.

W obecnych czasach mikroskop stomatologiczny jest obowiązkowym wyposażeniem gabinetu stomatologicznego. Praca w powiększeniu ułatwia wykonywanie trudnych zabiegów na najwyższym możliwym poziomie. Firma Seliga zdecydowanie w tym pomaga. Gabinet stomatologiczny chcący się rozwijać , gdzie mają pracować światowej klasy specjaliści wykonując trudne zabiegi stomatologiczne musi obecnie posiadać taki sprzęt jak mikroskop stomatologiczny.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.