Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Lampy polimeryzacyjne

Oferujemy Państwu zaawansowane technologicznie lampy światłoutwardzalne. Dostępne produkty wyróżniają się zarówno jakością wykonania, jak i funkcjonalnością, a także renomą producentów. Warto wymienić między innymi urządzenia firm, takich jak: VRN, Woodpecker, TKD, a także Noblese. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością tej kategorii, a także do skorzystania z oferty.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Lampy polimeryzacyjne stomatologiczne - co to jest?

W momencie, gdy dentysta przygotuje już wypełnienie, umieszcza je na zębie. Właśnie wtedy konieczne jest wykorzystanie lampy polimeryzacyjnej. Lampa światłoutwardzalna bądź też polimeryzacyjna stomatologiczna ma bowiem na celu utwardzenie wypełnienia. Z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń prawdopodobne jest utwardzenie wypełnienia w zaledwie 7 sekund. Jest to możliwe dzięki właściwościom oferowanych lamp. Każda dostępna w naszym sklepie lampa pozwala na wykorzystanie różnych trybów. Z tego też powodu za każdym razem można dostosować pracę urządzenia według indywidualnych potrzeb i preferencji. Możliwe jest wykorzystanie lamp stomatologicznych do utwardzenia materiałów, które znajdują się na przykład w trzonowcu, a także do tego, aby utwardzać materiały wprowadzane do zębów otwartych. Można spotkać się zarówno z lampami, które emitują promieniowanie ultrafioletowe, jak i takimi, które są znacznie bezpieczniejsze, czyli halogenowymi..

Lampy światłoutwardzalne - jakie mamy w ofercie?

Każda lampa polimeryzacyjna diodowa dostępne w naszej ofercie to urządzenie, które cechuje się trwałą pracą baterii o wysokiej pojemności. Trzeba pamiętać o tym, że lampa polimeryzacyjna LED emituje jednorodną i skupioną wiązkę promieniowania. W związku z tym efektywna praca jest możliwa z wykorzystaniem urządzeń, takich jak między innymi: lampa polimeryzacyjna COXO, Woodpecker, VRN i Noblese. W ofercie naszego sklepu dostępna jest zarówno lampa polimeryzacyjna bezprzewodowa, jak i taka, która wymaga okablowania.

Lampa polimeryzacyjna - cena

Lampa dentystyczna może kosztować zarówno kilkaset złotych, jak i kilka tysięcy. W przypadku niższej półki cenowej lampa polimeryzacyjna działanie ogranicza do mniejszej liczby trybów - na przykład trzech. Cena urządzeń zależy także od renomy producenta oraz funkcjonalności konkretnego modelu. Dla przykładu zaawansowane urządzenie wyposażone w dwusoczewkową optykę, która pozwala na dogłębną polimeryzację, kosztuje więcej niż prosta lampa polimeryzacyjna. Stomatologia to dział medycyny, który w niektórych przypadkach wymaga od specjalistów większych inwestycji. Czasami może być to najwyższej klasy lampa polaryzacyjna.

Lampy stomatologiczne - dlaczego w MED-DENT?

Bez względu jednak na to, na jakie urządzenie się Państwo zdecydują, gwarantujemy naprawdę atrakcyjne ceny. Na uwagę zasługuje także fachowe doradztwo ekspertów z naszego sklepu. Liczne rekomendacje wyłącznie potwierdzają najwyższą jakość świadczonych przez MED-DENT usług, a także sprzedawanych produktów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i dokonania zakupu!

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.