Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

skanery płyt obrazowych

DEXIS Scan eXam ONE Zobacz większe

DEXIS Scan eXam ONE

Nowy produkt

21 500,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Dental Excellence – dentystyczna doskonałość dla każdego gabinetu stomatologicznego

Skaner płytek fosforowych DEXIS Scan eXam ONE  jest kontynuacja legendarnego urządzenia Soredex Digora i łączy zalety wykonywania zdjęć na kliszy RTG z najnowszym systemem cyfrowym. Cyfrowe skanowanie pozwala otrzymać czysty i wyraźny obraz zachowując przy tym korzyści charakterystyczne dla urządzeń rentgenowskich.
Elastyczne, cienkie i bezprzewodowe płytki obrazowe PSP, dostępne w standardowych rozmiarach, umieszczane są w taki sam sposób, co tradycyjne klisze RTG. Wystarczą sekundy by płytki obrazowe zostały skonwertowane i oczyszczone w celu ponownego użycia, a cyfrowy obraz zapisany i gotowy do przeglądu oraz diagnostyki.

Radiografia DEXIS Scan eXam ONE pozwala obniżyć wydatki, zaoszczędzić czas i wyeliminować błędy związane z tradycyjną obróbką klisz, jednocześnie skutecznie rozwijając Twoją praktykę. Skaner światłoczułych płytek fosforowych współpracuje z dedykowaną lampą DEXIS Focus, jak również z większością aparatów rtg, w które wyposażone są już gabinety.

Przystępna cena i cyfrowe obrazy dostępne natychmiast

Pozbądź się kosztów związanych z obróbką klasycznych klisz RTG, dzięki nowoczesnym płytkom PSP, które są wielokrotnego użytku, a przy tym wyjątkowo trwałe. Bezdotykowy sposób obsługi chroni płytki, czyniąc je sterylnymi i niezawodnymi przez cały czas. System skanuje i dostarcza obraz rtg wewnątrzustny w przeciągu kilku sekund. Światłoczułe płytki fosforowe dostępne są w rozmiarach 0,1,2,3, dzięki czemu lekarz stomatolog ma możliwość wykonania wszystkich możliwych projekcji zdjęć rtg wewnątrzustnych również w projekcji zgryzowej w formacie 4C.

Wysokiej jakości zdjęcia mogą być przesyłane między komputerami w praktyce stomatologicznej, dzięki czemu system PSP jest szczególnie ekonomiczny, w przypadku dużych praktyk. Skaner rvg DEXIS Scan eXam ONE dostarczane jest wraz z zestawem akcesoriów, w tym z jednorazowymi osłonkami i pojemnikiem do przechowywania płytek. 

Kompaktowy rozmiar i 5 kolorów do wyboru

Urządzenie DEXIS Scan eXam ONE jest gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Twoi pracownicy docenią prostotę pracy z nim oraz dostrzegą korzyści płynące z wiarygodnych i spójnych obrazów cyfrowych. 5-7 sekundowy czas odczytu płytek skraca cenny czas pracy lekarza, zapewniając doskonały jakościowo, cyfrowy obraz diagnostyczny, możliwy do odczytania na każdym komputerze. Gdy na ekranie pojawia się obraz, funkcja automatycznego kasowania czyści płytkę, by można ją było użyć do ponownego odczytu. Cyfrowe zdjęcia nie wymagają wywoływania, są łatwe do przechowywania, archiwizowania i dostępne do podglądu.

Doskonałe badania, wyraźny obraz i bezpieczeństwo

DEXIS Scan eXam ONE wyposażony jest w płytki fosforowe wielokrotnego użytku, które umieszcza się w specjalnej, jednorazowej osłonce, dla zwiększenia ich ochrony. Ten bezdotykowy system zabezpiecza przed zadrapaniami i odciskami palców, dzięki czemu zwiększa żywotność płytki. Szybki i łatwy system ładowania SmartFeed™ minimalizuje błędy i eliminuje ryzyko utraty, bądź obniżenia jakości obrazu. Podczas przetwarzania płytki są czyszczone i przygotowywane do ponownego użycia.

 

Specyfikacja techniczna DEXIS Scan eXam ONE: 

- Zasilanie: 24 VDC (240 VAC zasilacz), 50/60 Hz; 1.5A

- Rozdzielczość : 17 lp/mm

- SKala szarości: 16Bit

- Wielkość Pikseli: 30 µm (super resolution), 60µm (high resolution)

- Interface: 10/100 with 1GB Compliant Ethernet

- Wymiary: 168 mm x 233 mm x 328 mm

- Waga: 4 kg

- Gwarancja: 2 lata

- Rozmiary Płytek:
     Size 0 - 22 x 31 mm
     Size 1 - 24 x 40 mm
     Size 2 - 31 x 41 mm
     Size 3 - 27 x 54 mm

- Typ skanera: Soredex Digora

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.