Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Piaskarki stomatologiczne

Danville PrepStart H2O Zobacz większe

Piaskarka abrazyjna Danville PrepStart H2O

Nowy produkt

13 600,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

» Bezpyłowe, minimalnie inwazyjne, precyzyjne i bezbolesne opracowywanie ubytków!
» Piaskarka abrazyjna Prep Start H2O służy do minimalnie inwazyjnego, bezbolesnego opracowywania ubytków przy pomocy strumienia sprężonego powietrza z drobinami tlenku glinu o średnicy 27  lub 50 mikrometrów.
» Płaszcz wodny otaczający strumień ścierny tlenku glinu zmniejsza pylenie piaskarki praktycznie do zera!
» Średnica dyszy piaskarki jest o połowę mniejsza niż najcieńsze wiertło, więc jest to metoda oszczędzająca zdrowe tkanki zęba!

Wypożyczamy piaskarki do testów – zapraszamy!

Produkt INNOWACYJNY. Posiada zaświadczenie o innowacyjności z UM w Łodzi do dotacji unijnych.
» znikome pylenie dzięki płaszczowi wodnemu otaczającemu strumień ścierny
» wystarczy zwykły kompresor unitu
» nie wymaga podłączeń elektrycznych, nie jest konieczne podłączenie do przewodów wodnych unitu, wodę wlewa się do zbiorniczka, istnieje możliwość używania podgrzanej wody
» wygodna regulacja ciśnienia i ilości proszku
» możliwość pracy zarówno z płaszczem wodnym jak i na sucho
» bardzo niskie koszty eksploatacyjne, prosta obsługa
» abrazja powietrzna znacznie zwiększa siłę wiązania systemów wiążących
» doskonała metoda dla dzieci
» możliwość zastosowania unikatowych dysz zagiętych pod różnymi kątami

Piaskarka abrazyjna Prep Start służy do minimalnie inwazyjnego, bezbolesnego opracowywania ubytków przy pomocy strumienia sprężonego powietrza z drobinami tlenku glinu o średnicy 27  lub 50 mikrometrów.

Używając piaskarki oszczędza się czas, a także można wykonywać zabiegi w obrębie więcej niż jednego kwadrantu, ponieważ pacjent nie wymaga znieczulenia. Zabieg jest cichy i bezbolesny nie ma wibracji, nieprzyjemnych doznań, dźwięków i stresu związanego z użyciem wiertła. Użycie piaskarki znacznie zmniejsza ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej.
PrepStart Danville skutecznie pokonuje niepokój pacjentów (zwłaszcza dzieci) związany z wizytami u stomatologa. Pacjenci związują się na trwałe z gabinetem i chętnie polecają go innym. Piaskarka abrazyjna stanowi doskonałe uzupełnienie innych narzędzi stosowanych w gabinecie stomatologicznym.

Oprócz opracowywania ubytków w obrębie szkliwa i zębiny, usuwania wypełnień można piaskarkę stosować także do usuwania wkładów kronowo-korzeniowych, odnajdywania ujść kanałow, przygotowania bruzd przed lakowaniem, oczyszczania koron z cementu tymczasowego, piaskowania uzupełnień pełnoceramicznych, do oczyszczania zamków ortodontycznych przed przyklejeniem. Kolejne zastosowania piaskarki abrazyjnej to przygotowanie wypełnień do naprawy, procedur rebondingu i uszczelniania, przygotowanie powierzchni porcelany i metalu przed użyciem systemów wiążących (zwłaszcza przy naprawie uzupełnień protetycznych), oczyszczanie koron i mostów przed zacementowaniem, oczyszczanie powierzchni zęba przed zacementowaniem licówek, koron, mostów. Zastosowanie abrazji powietrznej znacznie zwiększa siłę wiązania systemów wiążących.

Piaskarki abrazyjne amerykańskiej firmy Danville są unikalne ponieważ do instalacji wymagane jest wyłącznie podłączenie do zasilania powietrzem z kompresora unitu, nie wymagają zasilania elektrycznego ani butli ze sprężonym powietrzem. Precyzyjne sterowanie pedałem, po zdjęciu nogi z pedału natychmiast ustaje strumień abrazyjny- zapewnia to bezpieczeństwo i precyzję pracy.

Zestaw zawiera piaskarkę, wąż podłączeniowy, opakowanie piasku 27 mikronów, jedną dyszę z płaszczem wodnym oraz instrukcję obsługi – w tym po polsku.
Należy pamiętać, gdy to jest potrzebne o zakupieniu gniazdka podłączeniowego do unitu DAN-44010 – cena 147.00 zł

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.