Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Lasery stomatologiczne

DOCTOR SMILE SIMPLER Zobacz większe

DOCTOR SMILE SIMPLER

Nowy produkt

19 100,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

LASER DIODOWY Simpler – to jeden z najnowocześniejszych laserów stomatologicznych przeznaczony dopracy w obrębie tkanek miękkich. Producentem aparatu jest włoska fima Lambda SpA, która od ponad 20 lat działa na rynku stomatologicznym w produkcji i dostawie małych laserów do tkanek miękkich, laserów do tkanek twardych oraz produkuje lasery wykorzystywane w kosmetologii i dermatologii.


Intuicyjne menu, domyślne parametry pracy dla najbardziej popularnych procedur dentystycznych oraz w opcji możliwość indywidualnych ustawień decyduje o dużej popularności lasera. Nadzwyczaj łatwa obsługa - jednym przyciskiem z panela sterującego dla każdego rodzaju zabiegu pozwala na szybki wybór trybu pracy. Simpler wykorzystywany jest w zabiegach endodoncji, periodontologii, chirurgii, terapii, implantologii i wybielania.


Standardowa moc operacyjna Simplera to 8 Wat, długość fali 980 nm z możliwością rozbudowy do 12 Wat.


W każdej chwili użytkownik może przejść na poziom advance, który daje możliwość indywidualnych ustawień parametrów typu czas, długość fali oraz moc lasera. W Simplerze przy zabiegach chirurgicznych dzięki funkcji T.O. użytkownik ma łatwą kontrolę wiązki laserowej dla trzech biotypów tkanek miękkich: włóknistej, normalnej i ziarniny. Dzięki konfiguracji TOP optymalizujemy cięcie i efekt koagulacji, osiągamy brak krwawienia, brak bólu i szybką regenerację tkanek. Laser Simpler dostarczany jest z szeroką gamą akcesoriów: specjalna rękojeść i tipy do leczenia chirurgicznego i biostymulacji. Możliwość wybielania zębów, używając do tego specjalnej nasadki będącej w standardzie oraz specjalnych żeli do wybielania (również z oferty Doktor Smile).


Działanie lasera Simpler powoduje mniejszą liczbę wizyt pacjenta i krótszy okres trwania zabiegów, wysoka tolerancyjność w zakresie stosowania pozwala na możliwość nie stosowania znieczulania w większości zabiegów. Laser ma działanie antybakteryjne, efekt sterylizacyjny i przeciwzapalny.


Lasery firmy Doktor Smile mają możliwość kilku trybów pracy: m. in. wiązka ciągła (CW), impuls średni (MP), impuls super (SP), impuls super superior (SSP), impuls perio super (PSP) itd. )

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.