Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Autoklawy

Autoklaw stomatologiczny Domina B+ Zobacz większe

Autoklaw stomatologiczny Domina B+

Nowy produkt

14 150,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Podstawowe cechy jakimi szczyci się autoklaw Domina plus B to zastosowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie elektroniki i mechaniki dającej bezpieczeństwo, szybkość, niezawodność oraz cicha pracę urządzenia. Innowacyjne usytuowanie stelaża na tacki pozwoli do komory o pojemności 19 l załadować bardzo dużą ilość narzędzi. Cykl o czasie trwania 20 min pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

Autoklaw Domina Plus B klasy B wyposażony w bardzo wydają pompę próżniową która umożliwia wykonywanie próżni wstępnej frakcyjnej (3-4 Faz) dla zapewnienia lepszej penetracji przez parę wodną w czasie procesu sterylizacji. Suszenie próżniowego zapewnienia idealnie suche narzędzia po procesie, pomiar temperatury w trzech punktach wszystko to pozwala spełnić wymogi norm UE dla klasy B. Autoklaw w zależności od wsadu i temperatury sterylizacji posiada szereg cykli spełniające wymagania skutecznej sterylizacji w zakresie klasy B.

Procesy w jakie został wyposażony autoklaw Domina Plus to:

  • Nieopakowane: temperatura 134oC i czasie trwania procesu sterylizacji 3min (Czas całkowity 20min)
  • Opakowane: temperatura 134oC i czasie trwania procesu sterylizacji 12min
  • Porowate: temperatura 1210C  i czasie trwania procesu sterylizacji 30min
  • Specjalny temperatura od 105 do 135oC,  i czasie trwania procesu sterylizacji od 3 do 99min (dla materiałów litych lub porowatych)

Oprócz podstawowych cykli sterylizacji autoklaw został wyposażony w testy sprawności urządzenia jak test próżni oraz test skuteczności sterylizacji jak test Bowie&Dick, test Helix. Zastosowane w autoklawie dwa zbiorniki po 4 l każdy pozwolą na długa pracę bez konieczności uzupełniania wody. Filtr bakteriologiczny jaki posiada autoklaw nie pozwala dostać się brudnemu powietrzu do komory autoklawu w czasie suszenia co gwarantuje wyjęcie sterylnych narzędzi.
 

O bezpieczeństwo dla użytokownika dba potrójne zabezpieczenie drzwi zapobiegające przypadkowemu otworzeniu drzwi podczas procesu sterylizacji, oraz system schładzania urządzenia który powoduje że narzędzia wyciągane zostaną o temperaturze bezpiecznej dla człowieka unikając tym samym poparzeń.
 

Trwałość autoklawu zapewni system kontroli jakości wody zapobiegający osiadaniu kamienia na elementach grzejnych w przypadku wlania wody o niewłaściwych parametrach.

Dane techniczne:

Pojemność komory: 19,5litrów
Wymiary komory: 390x240 mm
Zasilanie: 230V / 50 Hz
Moc pobierana: 1950 W
Waga: 55 kg
Wymiary zewnętrzne: 443x562x428 mm

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.