Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Implantologia oraz Chirurgia

Woodpecker Ultrasurgery II LED Zobacz większe

Woodpecker Ultrasurgery II LED

Nowy produkt

17 250,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Ultrasurgery US-II LED firmy Woodpecker - urządzenie do piezochirurgii, nowy model 2017

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące wysoką częstotliwość drgań ultradźwiękowych do bezpiecznej i skutecznej pracy. Drgania generowane przez Ultrasurgery pozwalają na dokładne i precyzyjne cięcie tkanek twardych bez ewentualnego zagrożenia uszkodzenia tkanek miękkich. Między innymi:

OSTEOPLASTYKA  - przeszczep bloku kostnego w celu wykonania łoża pod implanty
AUGMENTACJA    - przygotowanie kości (w przypadku jej braku)-podsypanie materiału kościo-zastępczego np. osteonu w celu zachowania wysokości i grubości wyrostka zębodołowego
ORTOGNATYKA      - leczenie chirurgiczne wad zgryzu

Rozszczepianie wyrostka zębodołowego, podnoszenie zatoki, ekstrakcje zębów …

ULTRASURGERY jest wszechstronnym urządzeniem do chirurgii ultradźwiękowej. Znajduje zastosowanie w szeroko rozumianych zabiegach chirurgicznych jamy ustnej i implantologii. Przy jego pomocy można wykonać wszystkie zabiegi związane z plastyką kości, ekstrakcją zębów, ortognatyką, przygotowaniem pacjenta pod implanty a nawet endodoncją i periodontologią. Urządzenie posiada możliwość dokładnej konfiguracji parametrów pracy, a ciekłokrystaliczny wyświetlacz pozwala na ciągłe monitorowanie parametrów pracy. Działanie Ultrasurgery kontrolowane jest przez wbudowany komputer dając pewność i bezpieczeństwo, a funkcja alarmów informuje pracującego o popełnieniu jakiegokolwiek błędu.

Bogate wyposażenie podstawowe i opcjonalne Ultrasurgery

Aparat dostarczany jest ze sterylizowaną rękojeścią piezo wraz z rękawem, perforowaną metalową kasetą, kluczem dynamometrycznym, zestawem 6 tipów roboczych (o różnym zastosowaniu), 10 szt. linii do przetaczania soli fizjologicznej poprzez pompę perystaltyczną. Wszystkie wyżej wymienione elementy są sterylizowalne w autoklawie. Praca z Ultrasurgery jest bardzo ekonomiczna. Jako sterylnych linii do podawania soli z dozownika używamy powszechnie dostępnych i bardzo tanich zestawów „kroplówkowych”. Nie bez znaczenia pozostaje także cena końcówek pracujących, która jest wielokrotnie niższa niż w innych systemach do piezochirurgii. Bogata paleta tipów pracujących daje użytkownikowi możliwość rozszerzenia możliwości wykorzystania Ulrasurgery w gabinecie. Końcówki robocze Ulrasurgery kompatybilne są z innymi aparatami do piezochururgii oferowanymi na rynku. 

Nowoczesny aparat do implantologii wykorzystujący wysoką częstotliwość drgań posiadający trzy funkcje:

BONE    - do zabiegów chirurgicznych: ekstrakcja, augmentacja, ortognatyka, chirurgia endodontyczna, paradontologia, osteoplastyka, usuwanie cyst.

ROOT    - funkcja mechanicznego skalingu ultradźwiękowego
CLEAN  - perfekcyjne samoczyszczenie urządzenia

 

Parametry pracy:

Moc wyjściowa: 5 - 35 W

Częstotliwość ultradźwięków: 24 - 36 kHz

 

W zestawie Ultrasurgery:

- urządzenie, kaseta (do sterylizacji rączki z rękawem),

- rączka, rękaw,

- 6 tipów w zestawie (US1, US2, US3, US4, US5, UC1),

- podstawka na rączkę, zasilacz, sterownik nożny

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.