Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

Skalery

EMS PIEZON® NoPain LED kit do zabudowy Zobacz większe

EMS PIEZON® NoPain LED kit do zabudowy

Nowy produkt

4 499,00 zł brutto

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Stworzone przez wynalazców oryginalnej metody Piezon® oraz technologii Piezon® NO-PAIN skalery do zabudowy w unitach są wykorzystywane do wszystkich zabiegów począwszy od skalingu, poprzez zabiegi periodontologiczne, endodontyczne kończąc na stomatologii odtwórczej.
Nowoczesny moduł sterujący umożliwiający precyzyjne nastawianie mocy oraz inteligentny system sprzężenia zwrotnego optymalizujący moc ultradźwięków na końcówce roboczej, to główne zalety sprawiające iż zabiegi są bardziej przyjazne dla pacjenta.

Przypadkowe, niekontrolowane ruchy końcówki roboczej w kształcie ósemki lub pokręconej krzywej powodują uderzanie jej o ząb i powierzchnie przydziąsłowe, doprowadzając do bólu podczas skalingu.

Końcówki stworzone w oparciu o oryginalną metodę Piezon® i technologię NO PAIN wykonują przewidywalne ruchy o ściśle określonym kierunku poruszania się. Dzięki temu możliwe jest takie jej ustawienie aby tkanka łączna była chroniona przed urazem lub uszkodzeniem, przez co został zminimalizowany efekt wrażliwości pacjenta na zabieg skalingu.

Zalety w skrócie

  • Sterylizowalna oryginalna rękojeść Piezon®
  • Rękaw umożliwiający łatwe i szybkie podłączenie rękojeści
  • Kable podłączeniowe
  • Końcówki A, P, PS każda w CombiTorque®
  • Steribox

Wyposażenie:
- sterownik Piezon® NO PAIN
- rękojeść Piezon® za światłem LED
- kable podłączeniowe
- rękaw
- instrukcja instalacji

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.