Prosimy czekać... Płatność jest realizowana.
Prosimy nie wyłączać okna przeglądarki.
Tel.: 661 427 206 | biuro@meddentonline.pl

RVG

MIDMARK - PROGENY CLEAR VISION Zobacz większe

MIDMARK - PROGENY CLEAR VISION

Nowy produkt

Dodaj do ulubionych

Zapytaj o cenę tego produktu

Więcej informacji

RADIOGRAFIA CYFROWA CLEAR VISION®
Amerykański producent stomatologicznych systemów rentgenowskich MIDMARK wprowadził na rynek nowy produkt- najnowszy system radiografii cyfrowej pod nazwą CLEARVISION.
System oparty jest na czujniku wysokiej rozdzielczości w technologii CMOS, uzyskana wysoka rozdzielczość to 26 pl/mm i jest dostępny w dwóch rozmiarach .W czujniku wielkość 1 powierzchnia aktywna to 30 x 20 cm, a przy rozmiarze 2 mamy do dyspozycji powierzchnie 36 x26 cm. Wielkość piksela to 19 µm x 19µm. Na uwagę zasługuje także budowa systemu: czujnik jest całkowicie hermetyczny i może być dezynfekowany poprzez zanurzenie sensora w roztworach.


Kształt czujnika został specjalnie wyprofilowany tak, aby pozycjonowanie było łatwiejsze. Każdy z rogów został zaokrąglony aby wyeliminować ostre krawędzie dla poprawienia komfortu pacjenta.


Kabel czujnika jest miękki i elastyczny, a dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi jest trwały oplot z Kevlaru. System ClearVision w odróżnieniu od poprzednich wersji ClearVision nie posiada stacji dokującej, czujnik połączony jest z komputerem bezpośrednio za pomocą portu USB 2.0.


ClearVison jest dostępny w dwóch wersjach: wolnostojąca o długości kabla 3 metry oraz zintegrowana z aparatem Preva od długości 0.9 metra . Ta ostatnia wersja cieszy się dużą popularnością ze względu na ergonomie pracy. Uzupełnieniem systemu ClearVision jest oprogramowanie Progeny Imaging w języku polskim, zapewniające szereg praktycznych i użytecznych narzędzi oraz filtrów pozwalających na uzyskanie bardzo ostrych zdjęć w najmniejszym szczególe.


Szczególne znaczenie ma to przy leczeniu endodontycznym, gdzie ilość najmniejszych szczegółów ma praktyczne znaczenie. System ClearVision skierowany jest dla lekarzy, którzy poszukują systemu trwałego, dostarczającego zdjęcia najwyższej jakości.

Sklep Internetowy

Regulamin

O firmie

O nas Kontakt

Sklep stomatologiczny | MED-DENT

ul. Chełmińska 12 | 14-200 Iława

tel. 661 427 206

email: biuro@meddentonline.pl

NIP: 7441011031

REGON: 510390644

© 2018 MEDDENTONLINE. All Rights Reserved.
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.